Svítidlo RABALUX 6649 NEVA, E27 1x MAX 60W, IP20, -K, -lm, šedá
Závěsné svítidlo Neva, které představuje industriální styl, může být instalováno v obývacím pokoji, jídelně nebo ložnici. Tento model vyrobený ze železa a dřeva s jedinečným designem lze připevnit ke stropu pomocí textilní šňůrky a malé kulaté dekorativní základny. Pyramidové, matně šedé stínidlo ozvláštňuje vlnitý design a dřevěný designový prvek nasazený na stínítko shora. Svítidlo Neva může být použito s jednou žárovkou o výkonu až 60W. Typ patice je E27. V závislosti na vašich preferencích si můžete pro toto svítidlo zvolit teplý nebo přirozený bílý zdroj světla. Pokud jej umístíte do ložnice, doporučujeme žárovku vyzařující teplé bílé světlo, které vám pomůže vytvořit útulnou, intimní atmosféru. Rozměry závěsného svítidla jsou následující: šířka stínítka 245 mm, výška 210 mm, vzdálenost svítidla od stropu 1200 mm, instalační průměr 90 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 5998250366494 |
| Šířka (mm): | 245 mm |
| Výška (mm): | 210 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | šedá |
| Barva svítidla: | šedá |
| Materiál stínidla: | kov/ dřevo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 1200 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
