Svítidlo RABALUX 6670 TITHANIA, LED 24W, IP20, 3000-6000K, 2100lm, burshed aluminum
Závěsné svítidlo Tithania doporučujeme těm, kteří si na strop svého obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice představují svítidlo skutečně moderního vzhledu. Svítidlo z broušeného hliníku je doplněno o bílé plastové stínidlo a svítidlo lze upevnit na strop pomocí podlouhlého čtvercového dekorativního podstavce. Svítidlo Tithania obsahuje vestavěný LED světelný zdroj s výkonem 24W, světelným tokem 1920 lumenů a životností 20 000 hodin. Teplotu barvy zdroje lze nastavit mezi 2 700-6 500 K podle vašich potřeb, tzn. můžete nastavit teplé, přirozené nebo studené bílé světlo. Svítidlo lze také stmívat, tzn. regulovat jeho jas. Obě funkce lze ovládat ve 3 krocích pomocí spínače. Rozměry tohoto inteligentního svítidla jsou následující: šířka 1200 mm, výška 80 mm, vzdálenost od stropu 1200 mm. Na toto všestranné svítidlo poskytujeme 5letou záruku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.4 kg |
| EAN: | 5998250366708 |
| Šířka (mm): | 1200 mm |
| Výška (mm): | 80 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | burshed aluminum |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | hliník |
| Příkon (W): | 24 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 1200 |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
