Svítidlo RABALUX 6710 DALFON, LED 36W, IP20, -K, -lm, bílá
Pomocí stropního svítidla Dalfon můžete ušetřit místo a náklady současně, protože modelové svítidlo s funkčním stylem je svítidlo i ventilátor. Vestavěný LED světelný zdroj bílého svítidla vyrobeného z plastu a akrylu patří do energetické třídy B a má výkon 36 W, svítivost 2100 lumenů a jeho barevnou teplotu lze nastavit mezi 3000 a 6000 K, jak je žádoucí. To znamená, že svítidlo může vyzařovat teplé, přirozené nebo dokonce studené bílé světlo podle toho, co vyžadují naše současné potřeby. Další extra vlastností je, že je stmívatelné, což znamená, že můžete podle potřeby nastavit jas svítidla Dalfonu a má také funkci časovače. Stropní svítidlo je možné ovládat dálkovým ovladačem - můžete na něm zvolit i úroveň rychlosti třístupňového ventilátoru. Kulaté svítidlo má průměr 550 mm a vzdálenost 180 mm od stropu. Tento model doporučujeme většinou do obývacího pokoje nebo do ložnice.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 4.8 kg |
| EAN: | 5998250367101 |
| Výška (mm): | 350 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | akryl |
| Materiál svítidla: | plast |
| Průměr (mm): | 550 mm |
| Příkon (W): | 36 W |
| Styl svítidla: | Funkční |
| Svítivost (lumen): | 2100 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 180 |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
