Svítidlo RABALUX 6719 MIKA, GU10 1X MAX 25W, IP20, -K, -lm, černá
Díky zdrženlivému modernímu vzhledu se bodové svítidlo Mika perfektně hodí do každého stylu místnosti. Svítidlo Mika lze provozovat s energeticky úsporným zdrojem světla s maximálním výkonem 25 W, patice typu GU10. Bodové svítidlo je dodáváno s textilním kabelem. Rozměry svítidla jsou: šířka 60 mm, výška 260 mm, vzdálenost od stěny 240 mm a délka jeho kabelu je 1500 mm. Bodové svítidlo Mika se dodává bez žárovek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.54 kg |
| EAN: | 5998250367194 |
| Šířka (mm): | 60 mm |
| Výška (mm): | 260 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | GU10 |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 240 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
