Svítidlo RABALUX 6720 MIKA, GU10 1X MAX 25W, IP20, 4000K, 1000lm, bílá
Díky zdrženlivému modernímu vzhledu se bodové svítidlo Mika perfektně hodí do každého stylu místnosti. Zvláštností svítidla je, že jej lze ovládat jednoduše ze zásuvky nebo jej lze nainstalovat, čímž se zbavíte potenciálně nepříjemného kabelu. Svítidlo Mika lze provozovat s energeticky úsporným zdrojem světla s maximálním výkonem 25 W, patice typu GU10. Bodové svítidlo je dodáváno s textilním kabelem. Rozměry svítidla jsou: šířka 60 mm, výška 260 mm, vzdálenost od stěny 240 mm a délka jeho kabelu je 1500 mm. Bodové svítidlo Mika se dodává bez žárovek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.54 kg |
| EAN: | 5998250367200 |
| Šířka (mm): | 60 mm |
| Výška (mm): | 260 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva svítidla: | bílá |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | GU10 |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 240 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
