Svítidlo RABALUX 6749 PAULA, LED 12W, IP20, 4000K, 1400lm, chromová
Naše produktová rodina Paula byla rozšířena o nového člena s vestavěným LED! Toto praktické podskříňkové svítidlo se vyznačuje moderním, jednoduchým designem. Kovové svítidlo chromové barvy doplňuje zaoblené stínítko vyrobeno z kombinace skla a plastu. Naše svítidlo Paula je široké 59 cm a má krytí IP20. Toto nástěnné svítidlo má vestavěný světelný zdroj LED s výkonem 12 W, světelný tok 1 000 lumenů a poskytuje přirozené bílé světlo 4000 Kelvinů. Světelný zdroj není možné ve výrobku vyměnit. Podskříňkové svítidlo Paula má 5letou záruku!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 5998250367491 |
| Šířka (mm): | 590 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | chromová |
| Energetická třída: | F |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | kov/ plast |
| Příkon (W): | 12 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 1000 lumen |
| Typ svítidla: | Nástěnná svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 110 |
| Životnost: | 50000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
