Svítidlo RABALUX 6779 BERRY, LED 4,5W, IP20, 4000K, 350lm, růžová
Díky své růžové barvě je Berry stolní svítidlo s moderním vzhledem. Můžete ho vložit do dětského pokoje nebo pracovny a prakticky kamkoliv, kde obvykle na svém notebooku píšete, čtete nebo pracujete a hodí se vám další zdroj světla. Stolní svítidlo má vestavěný LED světelný zdroj s výkonem 4,5 W a světelným tokem 350 lumenů. Barevná teplota světelného zdroje je 4 000 K a podle toho vyzařuje přirozené bílé světlo. Svítidlo vyrobeno z plastu a kovu je vybaveno spínačem umístěným na hlavě svítidla a lze jej ohýbat. Stolní svítidlo Berry vybaveno kulatým ozdobným podstavcem má šířku 140 mm a výšku 350 mm. Na svítidlo se poskytuje 5-letá záruka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.92 kg |
| EAN: | 5998250367798 |
| Šířka (mm): | 140 mm |
| Výška (mm): | 350 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | růžová |
| Energetická třída: | F |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 4,5 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 350 lumen |
| Typ svítidla: | Stolní lampy |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
