Svítidlo RABALUX 6814 ASHTON, LED 34W, IP20, 4000K, 2450lm, černá matná+dřevo
Stropní svítidlo Ashton, které se skládá z kombinace hranatých tvarů, bude charakteristickým a skutečně trendovým kouskem zařízení vašeho moderního obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice. Matné černé kovové svítidlo je doplněno o bílá plastová stínítka a lze jej upevnit na strop pomocí čtvercového dekoračního podstavce v barvě buku. 3 protínající se obdélníkové prvky zajišťují jedinečný vzhled modelu Ashton. Stropní svítidlo obsahuje vestavěný LED světelný zdroj s výkonem 35W, světelným tokem 1800 lumenů a teplotou barvy 3000K. Teplé bílé světlo tohoto stropního svítidla vytváří útulnou, intimní atmosféru v místnosti. Svítidlo Ashton je stmívatelné, tzn. jeho jas lze nastavit ve 3 krocích pomocí nástěnného vypínače. Rozměry svítidla jsou následující: šířka 1 000 mm, výška 400 mm, vzdálenost od stropu 110 mm. Na tento model poskytujeme 5letou záruku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.54 kg |
| EAN: | 5998250368146 |
| Šířka (mm): | 1000 mm |
| Výška (mm): | 400 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva svítidla: | černá matná+dřevo |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 35 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 2800 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 110 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
