Svítidlo RABALUX 6830 ROXANA, LED 50W, IP20, -K, -lm, stříbrná
Kulaté stropní svítidlo Roxana doporučujeme především do moderních obýváků, jídelen nebo ložnic. Šedé kovové svítidlo je doplněno akrylovým stínítkem a lze jej upevnit na strop pomocí čtvercové ozdobné základny. Svítidlo Roxana ozvláštňuje kombinace kulatých a hranatých tvarů, povrch z broušeného hliníku a křišťálové zdobení kolem prstencového prvku svítidla. Toto stropní svítidlo obsahuje vestavěný LED světelný zdroj o výkonu 50W, světelným tokem 2450 lumenů a teplotou barvy 4000K. Přirozené bílé světlo svítidla Roxana vytváří v místnosti čistý, moderní efekt. Průměr tohoto stropního svítidla je 400 mm, vzdálenost od stropu je 100 mm. Na tento model poskytujeme 5letou záruku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.4 kg |
| EAN: | 5998250368306 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | stříbrná |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | akryl |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 400 mm |
| Příkon (W): | 50 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 2450 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 100 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
