Svítidlo RABALUX 6857 DALFON, LED 30W, IP20, 3000-6500K, 1700lm, šedá
Moderní stropní svítidlo Dalfon nabízí mnohem víc než průměrné svítidlo: má zabudovaný ventilátor a může se pochlubit i dalšími skvělými vlastnostmi. Bude to vynikající volba v obývacím pokoji, ložnici nebo pracovně. Kulaté, šedé inteligentní svítidlo, které je vyrobeno z kovu, je doplněno průhledným akrylovým stínidlem. Svítidlo Dalfon je možné ztlumit, to znamená, že jas lze podle potřeby měnit pomocí dálkového ovladače a jeho barevná teplota se dá také nastavit v rozmezí 3000 - 6000 K pomocí nástěnného vypínače nebo dálkového ovladače. Otáčky ventilátoru je možné nastavit ve třech krocích. Vestavěný LED světelný zdroj má výkon 30 W, světelný tok 1 500 lumenů a životnost 20 000 hodin. Stropní svítidlo Dalfon má průměr 395 mm, vzdálenost od stropu je 200 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.6 kg |
| EAN: | 5998250368573 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva svítidla: | šedá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | akryl |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 395 mm |
| Příkon (W): | 30 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 1500 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 200 |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
