Svítidlo RABALUX 6868 THABITA, LED 40W, IP20, 3000-6500K, 4800lm, černá
Stropní svítidlo Thabita, které se skládá z kombinace hranatých tvarů, bude charakteristickým kouskem zařízení vašeho moderního obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice. Matné černé kovové svítidlo je doplněno bílými plastovými stínidly a svítidlo lze připevnit ke stropu pomocí malého čtvercového dekorativního podstavce. Tři protínající se obdélníkové prvky zajišťují jedinečný vzhled modelu Thabita. Stropní svítidlo obsahuje vestavěný LED světelný zdroj s výkonem 38W, světelným tokem 2250 lumenů a teplotou barvy 4000K. Teplé bílé světlo tohoto stropního svítidla vytváří čistý, moderní efekt v místnosti. Svítidlo Thabita je stmívatelné, to znamená, že jas lze regulovat ve 3 krocích pomocí nástěnného vypínače. Rozměry stropního svítidla jsou 660x660mm, vzdálenost od stropu 65mm, instalační průměr 150mm. Na tento model poskytujeme 5letou záruku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.4 kg |
| EAN: | 5998250368689 |
| Šířka (mm): | 660 mm |
| Výška (mm): | 660 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | černá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 38 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 3200 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 65 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
