Svítidlo RABALUX 6869 THABITA, LED 60W, IP20, 3000K, 3200lm, satin nickel
Stropní svítidlo Thabita, které se skládá z kombinace hranatých tvarů, bude skutečně trendy a všestranným kouskem zařízení vašeho moderního obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice. Kovové svítidlo v saténové chromové barvě je doplněno o bílá plastová stínítka a lze jej upevnit na strop pomocí malého čtvercového dekorativního podstavce. 3 protínající se obdélníkové prvky zajišťují jedinečný vzhled modelu Thabita. Svítidlo obsahuje vestavěný LED světelný zdroj s výkonem 54W a světelným tokem 4200 lumenů, přičemž jeho barevnou teplotu lze nastavit v rozmezí 3000-6500K dle vaší potřeby. Toto svítidlo je také stmívatelné, to znamená, že jeho jas lze nastavit dle přání. Jas a funkci nočního osvětlení lze ovládat pomocí dálkového ovladače, zatímco teplotu barev a funkci paměti lze ovládat dálkovým ovladačem nebo nástěnným vypínačem. Rozměry stropního svítidla jsou následující: šířka 1 050 mm, výška 420 mm, vzdálenost od stropu 65 mm. Na tento model poskytujeme 5letou záruku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.325 kg |
| EAN: | 5998250368696 |
| Šířka (mm): | 1050 mm |
| Výška (mm): | 420 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | satin nickel |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 54 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 4800 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 65 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
