Svítidlo RABALUX 6907 ALMOND, LED 12W, IP20, 4000K, 2800lm, dřevo nátěr & hnědý nátěr na podklad
Moderní čtvercové stropní svítidlo Almond bude výbornou volbou do obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny. Hliníkové svítidlo v bukové barvě s dřevěným efektem je doplněno o bílé plastové stínidlo. Po instalaci tento model vytváří efekt okna, přes které proudí přirozené světlo zvenčí. Panelové svítidlo Almond LED obsahuje vestavěný světelný zdroj s výkonem 12W, světelným tokem 1260 lumenů a vynikající životností 30 000 hodin! Zabudovaný světelný zdroj má barevnou teplotu 4000 K a podle toho vyzařuje přirozené bílé světlo. Rozměry stropního svítidla Almond jsou 295x295mm, vzdálenost od stropu je pouhých 50mm. Na tento model poskytujeme 5letou záruku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 5998250369075 |
| Šířka (mm): | 295 mm |
| Výška (mm): | 295 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | dřevo nátěr & hnědý nátěr na podklad |
| Energetická třída: | F |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 12 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 700 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 50 |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
