Svítidlo RABALUX 6949 CARNIVAL, LED 5W, IP20, 4000K, 2000lm, černá
Dekorativní svítidlo Carnival dokonale přispěje k vašemu večernímu relaxu. Vyrobeno v černé barvě, svítidlo s RGB teplotou barvy nejenže vytváří v místnosti zvláštní atmosféru svými magickými barvami, ale poskytuje i hudbu pro relaxaci - nebo na párty - protože je vybaveno bluetooth reproduktorem. Carnival bude velkolepým doplňkem vašeho obývacího pokoje nebo ložnice, ale pokud nedáváte pozor, snadno ho najdete v dětském pokoji. Tento model je univerzálním doplňkem na setkání přátel a útulné večeře - vaši hosté si ho určitě oblíbí. Plastové designové svítidlo má vestavěný LED světelný zdroj s výkonem 5 W. Průměr svítidla Carnival s válcovitým tvarem, který se mírně rozšiřuje v horní a spodní části, je 100 mm a jeho výška je 408 mm. Doba zahřívání je 3 hodiny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.22 kg |
| EAN: | 5998250369495 |
| Šířka (mm): | 100 mm |
| Výška (mm): | 408 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál svítidla: | plast |
| Příkon (W): | 5 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Dekorativní lampy |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
