Svítidlo RABALUX 6958 TANELI, LED 20W, IP20, 3000K+6000K Mixed + 4000K CCT by wall switchK, 1170lm, chrom
Díky svému jedinečnému vzhledu a doplňkovým funkcím bude moderní nástěnné svítidlo Taneli, které bylo vyrobeno s vlnitým designem, vynikající volbou do obývacího pokoje nebo ložnice. Tento model, který má základní bílou barvu a je doplněn chromovými ozdobnými prvky, sestává z kovového svítidla a akrylového stínítka, přičemž tvarem připomíná čtyřramennou hvězdu. Svítidlo Taneli obsahuje vestavěný LED světelný zdroj s výkonem 20W, světelným tokem 1300 lumenů a životností 20 000 hodin. Teplotu barvy zdroje lze pomocí nástěnného vypínače nastavit mezi 3 000-6 000 K, tzn. svítidlo Taneli dokáže vyzařovat teplé, přirozené nebo studené bílé světlo. Rozměry inteligentního nástěnného svítidla jsou 265x265mm, vzdálenost od stěny 55mm. Na tento model poskytujeme 5letou záruku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.855 kg |
| EAN: | 5998250369587 |
| Šířka (mm): | 265 mm |
| Výška (mm): | 265 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | chrom |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | akryl |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 20 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 1040 lumen |
| Typ svítidla: | Nástěnná svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 55 |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
