Svítidlo RABALUX 6959 TANELI, LED 18W, IP20, 3000-6000K, 880lm, bílá+chrom decnebo
Díky svému jednoduchému designu a doplňkovým funkcím bude moderní kulaté nástěnné svítidlo Taneli vynikající volbou do obývacího pokoje nebo ložnice. Tento model, který má základní bílou barvu a je doplněn chromovými ozdobnými prvky, sestává z kovového svítidla a akrylového stínítka, přičemž obsahuje vestavěný LED světelný zdroj. Zdroj má výkon 20W, světelný tok 1300 lumenů a životnost 20 000 hodin. Teplotu barvy zdroje lze pomocí nástěnného vypínače nastavit mezi 3 000-6 000 K, tzn. můžete nastavit teplé, přirozené nebo studené bílé světlo podle vašich momentálních potřeb. Průměr svítidla Taneli je 200 mm, vzdálenost od stropu je 55 mm. Na tento model poskytujeme 5letou záruku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.857 kg |
| EAN: | 5998250369594 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | bílá+chrom decnebo |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | akryl |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 200 mm |
| Příkon (W): | 20 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 1170 lumen |
| Typ svítidla: | Nástěnná svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 55 |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
