Svítidlo RABALUX 6960 TANELI, LED 12W, IP20, 3000K, 1800lm, bílá
Díky svému jednoduchému designu a doplňkovým funkcím bude moderní čtvercové nástěnné svítidlo Taneli vynikající volbou do obývacího pokoje nebo ložnice. Tento model, který má základní bílou barvu a je doplněn chromovými ozdobnými prvky, sestává z kovového svítidla a akrylového stínítka, zatímco jeho hranaté tvary jsou zjemněny zaoblenými rohy. Svítidlo Taneli obsahuje vestavěný LED světelný zdroj s výkonem 12W, světelným tokem 880 lumenů, přičemž teplotu barvy zdroje lze pomocí nástěnného vypínače nastavit mezi 3 000-6 000 K, tzn. můžete nastavit teplé, přirozené nebo studené bílé světlo podle vašich momentálních potřeb. Rozměry inteligentního nástěnného svítidla jsou 200x200 mm, vzdálenost od stropu je pouze 55 mm. Na tento model poskytujeme 5letou záruku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.935 kg |
| EAN: | 5998250369600 |
| Šířka (mm): | 200 mm |
| Výška (mm): | 200 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | akryl |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 12 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 880 lumen |
| Typ svítidla: | Nástěnná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 50 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
