Svítidlo RABALUX 6969 WILLOW, LED 12W, IP20, 4000K, 2400lm, Základna +těleso svítidla černá, pouze spojovací díl chrom
Moderní kulaté nástěnné svítidlo Willow se svým jednoduchým, ale jedinečným designem bude vynikající volbou na stěnu vašeho obývacího pokoje nebo ložnice. Matné černé kovové svítidlo ve tvaru kruhu je doplněno chromovými ozdobnými prvky a bílým plastovým stínítkem. Svítidlo Willow lze upevnit na zeď pomocí kulatého, matného černého dekoračního podstavce. Svítidlo obsahuje vestavěný světelný zdroj s výkonem 12W, světelným tokem 750 lumenů a životností 20 000 hodin. Se svojí barevnou teplotou 4000 K vyzařuje zdroj přirozené bílé světlo a vytváří čistý, moderní efekt. Rozměry tohoto nástěnného svítidla jsou následující: šířka 240 mm, výška 245 mm, vzdálenost od stěny 65 mm, instalační průměr 140 mm. Na tento model poskytujeme 5letou záruku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.615 kg |
| EAN: | 5998250369693 |
| Šířka (mm): | 240 mm |
| Výška (mm): | 245 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | Základna +těleso svítidla černá, pouze spojovací díl chrom |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 12 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 600 lumen |
| Typ svítidla: | Nástěnná svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 65 |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
