Svítidlo RABALUX 6970 WILLOW, LED 48W, IP20, 2700-6500K, 400lm, Základna +těleso svítidla černá, pouze spojovací díl chrom
Díky svému jedinečnému designu bude moderní závěsné svítidlo Willow se 3 žárovkami vynikající volbou do vašeho obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice. Matné černé kovové svítidlo, které se skládá ze dvou prvků ve tvaru kruhu a dlouhé lišty, je doplněno chromovými ozdobnými prvky a bílými plastovými stínítky. Každý prvek je držen šňůrami připevněnými k prodloužené dekorativní základně se zaoblenými konci a všechna visí v různých výškách. Svítidlo Willow obsahuje vestavěný LED světelný zdroj s výkonem 48W, světelným tokem 2760 lumenů a životností 20000 hodin. Se svojí barevnou teplotou 4000 K vyzařují žárovky přirozené bílé světlo a vytváří čistý, moderní efekt. Rozměry závěsného svítidla jsou: šířka 1 110 mm, výška tyčového prvku 70 mm, vzdálenost svítidla od stropu 1 470 mm. Na tento model poskytujeme 5letou záruku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.446 kg |
| EAN: | 5998250369709 |
| Šířka (mm): | 1110 mm |
| Výška (mm): | 70 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | Základna +těleso svítidla černá, pouze spojovací díl chrom |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 48 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 2400 lumen |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 1470 |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
