Svítidlo RABALUX 6979 OSIAS, LED 9W, IP20, 2700-6500K, 400lm, bílá
Stolní svítidlo Osias v bílé barvě bude skvělým doplňkem vaší moderní pracovny nebo pracovního stolu v kterékoli jiné místnosti v domácnosti, kde obvykle čtete, studujete nebo pracujete na svém notebooku. Osias má vestavěný LED světelný zdroj s výkonem 9 W a světelným tokem 400 lumenů. Barevnou teplotu svítidla je možné nastavit v rozmezí 2700 až 6500 K, tzn. můžete nastavit teplé, přirozené nebo studené bílé světlo podle vašich aktuálních potřeb. Tento model je navíc možné pomocí vypínače ztlumit ve třech krocích, tzn. zvolit lze i jeho jas. Rozměry stolního svítidla Osias vyrobeného z plastu jsou: průměr dekoračního podstavce je 171 mm, výška svítidla 391 mm a vzdálenost od její stonku 171 mm. Na tento skvělý model se vztahuje 5letá záruka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.72 kg |
| EAN: | 5998250369792 |
| Šířka (mm): | 171 mm |
| Výška (mm): | 391 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál svítidla: | plast |
| Příkon (W): | 9 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 400 lumen |
| Typ svítidla: | Stolní lampy |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
