Svítidlo RABALUX 6996 FANDRAL, LED 40W, IP20, 4000K, 4032lm, satin nickel
Čtvercové stropní svítidlo Fandral bude skvělým doplňkem k zařízení vašeho moderního obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice. Kovové svítidlo v saténové chromové barvě je doplněno o bílá plastová stínítka a lze jej upevnit na strop pomocí podlouhlého čtvercového dekorativního podstavce. Oba hranaté prvky svítidla, které jsou vyrobeny se zaoblenými rohy a v různých rozměrech, zajišťují jedinečný vzhled tohoto modelu. Svítidlo Fandral obsahuje vestavěný LED světelný zdroj s výkonem 33W, světelným tokem 2870 lumenů a teplotou barvy 4000K. Svítidlo vyzařuje přirozené bílé světlo. Rozměry stropního svítidla jsou následující: šířka 350mm, výška 310mm, vzdálenost od stropu 80mm. Na tento vynikající model poskytujeme 5letou záruku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.426 kg |
| EAN: | 5998250369969 |
| Šířka (mm): | 350 mm |
| Výška (mm): | 310 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | satin nickel |
| Energetická třída: | F |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 33 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 2880 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 80 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
