Svítidlo RABALUX 6997 FANDRAL, LED 56W, IP20, 3000K, 1400lm, satin nickel
Stropní svítidlo Fandral složené ze čtvercových prvků bude charakteristickým kouskem zařízení vašeho moderního obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice. Kovové svítidlo v saténové chromové barvě je doplněno o bílá plastová stínítka a lze jej upevnit na strop pomocí dlouhé, čtvercové dekorativní základny. Čtvercové prvky svítidla, které jsou vyrobeny se zaoblenými rohy a v různých rozměrech, zajišťují jedinečný vzhled tohoto modelu. Svítidlo Fandral obsahuje vestavěný LED světelný zdroj s výkonem 42W, světelným tokem 3800 lumenů a barevnou teplotou 4000K. Svítidlo vyzařuje přirozené bílé světlo. Rozměry stropního svítidla jsou následující: šířka 600mm, výška 310mm, vzdálenost od stropu 80mm. Na tento vynikající model poskytujeme 5letou záruku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.179 kg |
| EAN: | 5998250369976 |
| Šířka (mm): | 600 mm |
| Výška (mm): | 310 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | satin nickel |
| Energetická třída: | F |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 42 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 4032 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 80 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
