Svítidlo RABALUX 7010 LENTULA, LED 0,5W, IP44, -K, -lm, nerezová ocel
Kulatá venkovní solární stolní lampa Lentula v moderním stylu je skvělou volbou na terasu, kde její teplé světlo přispívá k vytvoření útulné, intimní atmosféry. Model z nerezavějící oceli je doplněn průhledným plastovým stínítkem. Lentula má zabudovaný LED světelný zdroj s výkonem 0,5 W, svítivostí 10 lumenů se stínítkem a 12 lumenů bez stínítka a s teplotou barvy světla 3000 K. Zdroj teplého bílého světla má životnost 12 500 hodin. Stolní lampa je vysoká 60 mm a má průměr 80 mm. Krytí IP44 solární lampy Lentula zaručuje, že je chráněna proti vniknutí předmětů o průměru až 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru. Solární článek typu AA má napětí 1,2 V a kapacitu 600 mAh.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 5998250370101 |
| Výška (mm): | 60 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva svítidla: | nerezová ocel |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | nerezová ocel |
| Průměr (mm): | 80 mm |
| Příkon (W): | 0,5 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 10 lumen |
| Typ svítidla: | Solarní lampy |
| Životnost: | 12500 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
