Svítidlo RABALUX 7011 Lollipop Rainbow E14 1X MAX G45 25W - kov
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 5998250370118 |
| Šířka (mm): | 110 mm |
| Výška (mm): | 420 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva svítidla: | vícebarevná |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E14 |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Dekorativní lampy |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
