Svítidlo RABALUX 7020 KAUNAS, G9 1x MAX 10W, IP20, -K, -lm, matná černá
Nepřímé nástěnné svítidlo Kaunas, které představuje minimalistický design, bude stylovým kouskem nábytku do vašeho moderního obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny. Vřele doporučujeme všem, kteří by chtěli v příslušné místnosti vytvořit osvětlení, které bude rovnoměrné, bez stínů, bez oslnění a zároveň útulné. Válcový matný černý model je vyroben výhradně z kovu a lze jej použít s jediným světelným zdrojem s výkonem až 10 W. Typ zásuvky je G9. Pokud si přejete vytvořit útulnou, intimní atmosféru - například v obývacím pokoji nebo ložnici - vyberte pro toto svítidlo žárovku vyzařující teplé bílé světlo. Pokud však svítidlo Kaunas nainstalujete do pracovny, dává smysl používat jej se světelným zdrojem vyzařujícím přirozené bílé světlo. Rozměry tohoto nepřímého nástěnného svítidla jsou následující: průměr 80 mm, výška 100 mm, vzdálenost od stěny 100 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 5998250370200 |
| Šířka (mm): | 80 mm |
| Výška (mm): | 100 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | G9 |
| Styl svítidla: | Minimalistická |
| Typ svítidla: | Nástěnná svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 100 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
