Svítidlo RABALUX 7022 KAUNAS, G9 1x MAX 10W, IP20, -K, -lm, polírovaný hliník
Nepřímé nástěnné svítidlo Kaunas, které představuje minimalistický design, bude stylovým kouskem nábytku do vašeho moderního obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny. Doporučujeme především těm, kteří by chtěli zajistit osvětlení v příslušné místnosti, které je rovnoměrné, bez stínů, bez oslnění a zároveň útulné. Tento válcovitý model v barvě broušeného hliníku je vyroben výhradně z kovu a je možné jej použít s jediným zdrojem světla s výkonem až 10 W. Typ zásuvky je G9. Pokud si přejete vytvořit útulnou, intimní atmosféru - například v obývacím pokoji nebo ložnici - vyberte pro toto svítidlo žárovku vyzařující teplé bílé světlo. Pokud však svítidlo Kaunas nainstalujete do pracovny, dává smysl používat jej se světelným zdrojem vyzařujícím přirozené bílé světlo. Rozměry tohoto nepřímého nástěnného svítidla jsou následující: průměr 80 mm, výška 100 mm, vzdálenost od stěny 100 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 5998250370224 |
| Šířka (mm): | 80 mm |
| Výška (mm): | 100 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva svítidla: | polírovaný hliník |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | G9 |
| Styl svítidla: | Minimalistická |
| Typ svítidla: | Nástěnná svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 100 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
