Svítidlo RABALUX 7023 KAUNAS, G9 1x MAX 10W, IP20, -K, -lm, matná černá
Nepřímé nástěnné svítidlo Kaunas oválného tvaru bude stylovým kouskem nábytku do vašeho moderního obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny. Doporučujeme především těm, kteří by chtěli zajistit osvětlení v příslušné místnosti, které je rovnoměrné, bez stínů, bez oslnění a zároveň útulné. Tento fantastický model se svým čistým vzhledem je vyroben výhradně z kovu v matné černé barvě a je možné jej použít s jediným zdrojem světla s výkonem až 10 W. Typ zásuvky je G9. Chcete-li vytvořit útulnou a intimní atmosféru - například v obýváku nebo ložnici - vyberte si žárovku vyzařující teplé bílé světlo. Pokud však nainstalujete Kaunas do pracovny, bude rozumnější používat jej se zdrojem světla vyzařujícím přirozené bílé světlo, které pomáhá udržovat koncentraci. Rozměry tohoto nepřímého nástěnného svítidla jsou následující: šířka 160 mm, výška 80 mm, vzdálenost od stěny 75 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| EAN: | 5998250370231 |
| Šířka (mm): | 160 mm |
| Výška (mm): | 80 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | G9 |
| Styl svítidla: | Minimalistická |
| Typ svítidla: | Nástěnná svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 80 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
