Svítidlo RABALUX 7028 MINKA, GY6.35 1x MAX 25W, IP20, -K, -lm, multocolour
Štíhlé dekorativní svítidlo Minka bude krásným doplňkem k zařízení obývacího pokoje, ložnice nebo dětského pokoje. Toto lávové svítidlo s duhovými barvami je vyrobeno z plastu a skla a lze jej použít s jednou žárovkou o výkonu až 20W. Typ patice je GY6.35. Svítidlo Minka je dětský bezpečný model značky Rabalux. Přechodové barvy svítidla spolu s duhovou lávovou dekorací proudící uvnitř svítidla jistě osloví i ty nejmenší a rádi je budou obdivovat před spaním. I dospělí si mohou vychutnat magickou atmosféru, kterou vytváří toto lávové svítidlo ve večerních hodinách v obýváku nebo ložnici. Výška svítidla Minka je 395 mm, průměr je 110 mm. Tento model je dodáván se světelným zdrojem a adaptérem. Doba zahřívání je 3 hodiny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.94 kg |
| EAN: | 5998250370286 |
| Výška (mm): | 395 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva svítidla: | multocolour |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | Gy6.35 |
| Průměr (mm): | 110 mm |
| Příkon (W): | 20 W |
| Styl svítidla: | Dekorační |
| Typ svítidla: | Dekorativní lampy |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
