Svítidlo RABALUX 7029 MINKA, GY6.35 1x MAX 25W, IP20, -K, -lm, stříbrná
Štíhlé dekorativní svítidlo Minka bude krásným doplňkem k zařízení obývacího pokoje, ložnice nebo dětského pokoje. Toto lávové svítidlo s okouzlující modrou barvou je vyrobeno z plastu a skla a lze jej použít s jednou žárovkou o výkonu až 20W. Typ patice je GY6.35. Svítidlo Minka je dětský bezpečný model značky Rabalux. Stříbrné svítidlo skvěle doplňuje pohled na modrou lávovou dekoraci proudící uvnitř svítidla, která jistě zpříjemní spaní i těm nejmenším. I dospělí si mohou vychutnat magickou atmosféru, kterou vytváří toto lávové svítidlo ve večerních hodinách v obýváku nebo ložnici. Výška svítidla Minka je 395 mm, průměr je 110 mm. Tento model je dodáván se světelným zdrojem a adaptérem. Doba zahřívání je 3 hodiny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.949 kg |
| EAN: | 5998250370293 |
| Výška (mm): | 395 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | modrá |
| Barva svítidla: | stříbrná |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | Gy6.35 |
| Průměr (mm): | 110 mm |
| Příkon (W): | 20 W |
| Styl svítidla: | Dekorační |
| Typ svítidla: | Dekorativní lampy |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
