Svítidlo RABALUX 7032 MEDULIN, LED 0,5W, IP44, 3000K, 140lm, černá
Moderní hranatá venkovní solární stolní lampa Medulin je skvělou volbou pro příjemné večeře na terase a letní rozhovory. Černé plastové tělo svítidla s nepravidelnými vzory po celém obvodu doplňuje skleněné stínítko krémové barvy. Medulin má zabudovaný LED světelný zdroj o výkonu 0,5 W, svítivostí 8 lumenů se stínítkem a 10 lumenů bez stínítka a s teplotou barvy světla 3000 K. Zdroj teplého bílého světla má životnost 12 500 hodin. Stolní lampa má šířku 85 mm a výšku 50 mm. Krytí IP44 solární lampy Medulin zaručuje, že je chráněna proti vniknutí předmětů o průměru až 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru. Solární článek typu AA má napětí 1,2 V a kapacitu 600 mAh.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.165 kg |
| EAN: | 5998250370323 |
| Šířka (mm): | 85 mm |
| Výška (mm): | 50 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | milky |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | plast |
| Příkon (W): | 0,5 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 8 lumen |
| Typ svítidla: | Solarní lampy |
| Životnost: | 12500 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
