Svítidlo RABALUX 7052 GANGES, LED 7W, IP65, 4000K, 260lm, matná černá
Vnější hranaté nástěnné svítidlo Ganges v moderním stylu lze nainstalovat na terasu nebo kdekoli na vnější stěnu domu. Mohou být dobrou volbou pro osvětlení chodníku kolem domu nebo vstupních dveří. Lampa je vyrobena z hliníku v matné černé barvě a doplněna průhledným skleněným stínítkem. Ganges má zabudovaný LED světelný zdroj energetické třídy G o výkonu 7 W, svítivostí 575 lumenů se stínítkem, 720 lumenů bez stínítka a s teplotou barvy světla 4000 K. Zdroj přirozeného bílého světla má výjimečně dlouhou životnost: 30 000 hodin! Nástěnné svítidlo má tyto rozměry: šířka 120 mm, výška 110 mm, vzdálenost od stěny 35 mm. Venkovní svítidlo Ganges má stupeň krytí IP65, tj. je zcela uzavřeno a chráněno proti pevným částicím a nečistotám a chráněno proti nízkotlakým proudům vody.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.715 kg |
| EAN: | 5998250370521 |
| Šířka (mm): | 120 mm |
| Výška (mm): | 110 mm |
| Krytí (IP): | IP65 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | hliník |
| Příkon (W): | 7 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 575 lumen |
| Typ svítidla: | Venkovní nástěnné svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 35 |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
