Svítidlo RABALUX 7069 HAITI, LED 0,6W, IP65, -K, -lm, černá
Solární lampa Haiti v moderním stylu, s možností zapíchnutí do země, je praktickou volbou pro zahradní osvětlení. Lampa je celá vyrobena z plastu a je k dispozici v černé barvě s krémovým stínítkem. Model s hlavicí ve tvaru disku lze snadno přilepit k chodníku v zahradě nebo k oblíbené rostlině či záhonu. Haiti je schopno RGB osvětlení, má zabudovaný LED světelný zdroj s výkonem 0,6 W, svítivostí 10 lumenů se stínítkem a 12 lumenů bez stínítka a s teplotou barvy světla 3000 K. Zdroj teplého bílého světla má životnost 12 500 hodin. Vnější lampa má výšku 235 mm a průměr 140 mm. Solární článek má napětí 3,7 V a kapacitu 1200 mAh. Lampa Haiti s možností zapíchnutí do země má stupeň krytí IP65, což znamená, že je zcela uzavřena a chráněna proti pevným částicím a nečistotám i proti nízkotlakým proudům vody.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.165 kg |
| EAN: | 5998250370699 |
| Výška (mm): | 235 mm |
| Krytí (IP): | IP65 |
| Barva stínidla: | milky |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Průměr (mm): | 140 mm |
| Příkon (W): | 0,6 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 10 lumen |
| Typ svítidla: | Solarní lampy |
| Životnost: | 12500 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
