Svítidlo RABALUX 7070 ZATON, E27 2x MAX 60W, IP23, -K, -lm, matná černá
Moderní styl, hranaté venkovní stropní svítidlo Zaton je praktickou volbou na terasu. Lampa z nerezavějící oceli v matné černé barvě je doplněna průhledným skleněným stínítkem, které umožňuje plně vidět dva vedle sebe umístěné světelné zdroje. Tento model ve tvaru krabice umístěný nad stolem může být stylovým a účinným centrálním zdrojem světla na terase. Zaton lze použít s jedním světelným zdrojem o výkonu do 60 W, typ patice E27. Chcete-li vytvořit útulnou, domácí atmosféru, doporučujeme zvolit zdroje světla s teplým bílým světlem. Rozměry stropního svítidla 280x280 mm, vzdálenost od stropu 100 mm. Venkovní svítidlo Zaton má krytí IP23, tj. je chráněno proti vniknutí předmětů o průměru do 12,5 mm (např. prstů) a proti dešťové vodě pod úhlem 60°. Tento model se dodává bez světelných zdrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.97 kg |
| EAN: | 5998250370705 |
| Šířka (mm): | 280 mm |
| Výška (mm): | 280 mm |
| Krytí (IP): | IP23 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | nerezová ocel |
| Patice: | E27 |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Venkovní stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 100 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
