Svítidlo RABALUX 7074 CYPRUS, LED 10W, IP44, -K, -lm, černá
Venkovní nástěnné svítidlo Kypr je představitelem moderního stylu. Černé hliníkové tělo svítidla doplňuje bílé plastové stínítko a černá podpěra ve tvaru písmene L. Kulaté lampy lze umístit na terasu nebo kdekoli na vnější stěnu domu. Venkovní lampa Kypr má zabudovaný LED světelný zdroj s výkonem 10 W, jasem 790 lumenů se stínítkem a 1000 lumenů bez stínítka a teplotou barvy 3000 K. Model s teplým bílým světlem vytváří na terase útulnou, intimní atmosféru pro letní večeře nebo rozhovory. Kypr má tyto rozměry: šířka 180 mm, výška 195 mm, průměr 180 mm, vzdálenost od stěny 65 mm. Krytí IP44 nástěnného svítidla zaručuje, že je chráněno proti vniknutí předmětů o průměru až 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.605 kg |
| EAN: | 5998250370743 |
| Šířka (mm): | 180 mm |
| Výška (mm): | 195 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva svítidla: | černá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | hliník |
| Průměr (mm): | 180 mm |
| Příkon (W): | 10 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 790 lumen |
| Typ svítidla: | Venkovní nástěnné svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 65 |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
