Svítidlo RABALUX 7076 Petronel, závěsné svítidlo, černá+ořech
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | klasická svítidla Rabalux |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.75 kg |
| EAN: | 5998250370767 |
| Barva: | černá+ořech |
| Výška (mm): | 380 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | opálové sklo |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | kov/ dřevo |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 320 mm |
| Strana v katalogu: | 66 |
| Styl svítidla: | Klasické |
| Typ svítidla: | Lustry |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 790 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
