Svítidlo RABALUX 71001 FARAMIR, LED 18W, IP20, 3000-6500K, 1880lm, bílá
Přisazenou stropní svítilnu Faramir doporučujeme těm, kteří mají rádi modely kombinující čistý design s extra funkcemi. Bílá čtvercová svítilna z kovu a plastu je skvělou volbou do obývacího pokoje. Faramir má zabudovaný LED světelný zdroj energetické třídy G, který má výkon 18 W, svítivost 1400 lumenů se stínítkem, 1800 lumenů bez stínítka a životnost 25 000 hodin. Barevnou teplotu stropního svítidla lze měnit mezi 3000-6500 K, tzn. může svítit teplým, přirozeným nebo studeným bílým světlem. Faramir nabízí také další doplňky: nastavitelný jas, RGB osvětlení, paměť, časovač, noční funkci a podsvícení. Teplotu barev a funkci paměti lze nastavit pomocí vypínače nebo dálkového ovladače, zatímco jas a časovač lze nastavit pomocí dálkového ovladače. Napětí baterie je 1,5 V a kapacita 400 mAh. Velikost stropního svítidla je 300 x 300 mm a vzdálenost od stropu pouhých 65 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.43 kg |
| EAN: | 5996595710019 |
| Šířka (mm): | 300 mm |
| Výška (mm): | 300 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | kov/plast |
| Příkon (W): | 18 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 1400 lumen |
| Typ svítidla: | Zapuštěné a přisazené osvětlení |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 65 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
