Svítidlo RABALUX 71003 COOPERIUS, LED 47W, IP20, 3000-6500K, 3150lm, bílá
Moderní stropní svítidlo Cooperius doporučujeme těm, kdo mají rádi inteligentní modely, kombinující čistý design s extra funkcemi. Bílé, kulaté svítidlo z kovu a plastu je doplněno o bílý plastový kryt. Cooperius má zabudovaný LED světelný zdroj energetické třídy G, který má výkon 47 W, svítivost 3 800 lumenů se stínítkem, 4 800 lumenů bez stínidlo a životnost 25 000 hodin. Barevnou teplotu stropního svítidla lze měnit mezi 3000-6500 K, tzn. může svítit teplým, přirozeným nebo studeným bílým světlem. Lampa je stmívatelná, čili lze regulovat jas, kromě toho má i funkce paměti, časovače a nočního svícení. Teplotu barev a funkci paměti lze nastavit pomocí spínače nebo dálkového ovladače, zatímco jas a časovač lze nastavit pomocí dálkového ovladače. Cooperius je vybaven také baterií s napětím 1,5 V a kapacitou 400 mAh. Průměr stropního svítidla je 480 mm a vzdálenost od stropu 70 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.485 kg |
| EAN: | 5996595710033 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | kov/plast |
| Průměr (mm): | 480 mm |
| Příkon (W): | 47 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 3800 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 70 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
