Svítidlo RABALUX 71004 NEFERTUM, LED 38W, IP20, 3000K, 3180lm, černá
Stropní svítidlo Nefertum postavené z hranatých prvků je se svým čistým designem a všestranností perfektní volbou do nejmodernějšího obývacího pokoje. Černý model vyrobený z kovu a plastu je doplněn bílým plastovým krytem a na čtvercový ozdobný podstavec jsou připevněny dva pravoúhlé prvky svítidla přesahující do stran. Nefertum má zabudovaný LED světelný zdroj energetické třídy G, s výkonem 38 W, svítivostí 3150 lumenů se stínítkem, 4400 lumenů bez stínítka a životností 25 000 hodin. Barevnou teplotu svítidla lze měnit v rozmezí 3000-6500 K, také je stmívatelné, tzn. dá se regulovat jas, má i funkce paměti, časovače a nočního svícení. Doplňkové funkce lze ovládat pomocí dálkového ovladače nebo aplikace v telefonu – svítilnu lze ovládat přes Wi-Fi. Cooperius je vybaven také baterií s napětím 1,5 V a kapacitou 400 mAh. Šířka svítidla je 1020 mm, výška 200 mm a vzdálenost od stropu 65 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.155 kg |
| EAN: | 5996595710040 |
| Šířka (mm): | 1020 mm |
| Výška (mm): | 200 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | černá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | kov/plast |
| Příkon (W): | 38 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 3150 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 65 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
