Svítidlo RABALUX 71005 CIRILLA, LED 40W, IP20, 3000-4000-6000K, 4000lm, černá
Stropní svítidlo Cirilla doporučujeme těm, kteří si do obývacího pokoje představují moderní designové svítidlo s vysokou svítivostí. Černý model vyrobený z kovu a plastu je doplněn o bílý plastový kryt. Svítilnu lze připevnit na strop pomocí velké čtvercového ozdobného podstavce. Dva zakřivené, do stran se rozprostírající pravoúhlé prvky svítidla jsou spojeny s dekorativním podstavcem, evokující tvar vln. Cirilla má zabudovaný LED světelný zdroj energetické třídy G, s výkonem 40 W, svítivostí 3180 lumenů se stínítkem, 4000 lumenů bez stínítka a životností 25 000 hodin. Barevná teplota svítidla je 3000 K, tzn. svítí teplým bílým světlem, což pomáhá vytvářet v místnosti útulnou, domácí atmosféru. Rozměry svítidla: šířka 820 mm, výška 200 mm, vzdálenost od stropu 80 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.045 kg |
| EAN: | 5996595710057 |
| Šířka (mm): | 820 mm |
| Výška (mm): | 200 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva svítidla: | černá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | kov/plast |
| Příkon (W): | 40 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 3180 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 80 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
