Svítidlo RABALUX 71006 SOTIRIS, LED 47W, IP20, 3000-4000-6000K, 2300lm, matná černá
Inteligentní stropní svítidlo Sotiris doporučujeme těm, kteří do svého moderního obývacího pokoje hledají model s vysokou svítivostí a mnoha funkcemi navíc. Matné černé svítidlo vyrobené z kovu lze připevnit na strop pomocí čtvercového podstavce, ke kterému jsou připojeny dva menší a dva větší zaoblené čtvercové prvky svítidla. Materiál stínidel je akryl. Sotiris má zabudovaný LED světelný zdroj energetické třídy F, s výkonem 47 W, svítivostí 4 000 lumenů se stínítkem, 7 000 lumenů bez stínítka a životností 15 000 hodin. Barevnou teplotu lampy lze nastavit na 3000, 4000 nebo 6000 K a Sotiris je stmívatelný, tzn. lze ovládat i jas. Mezi další doplňky patří paměť, časovač a noční funkce. Teplotu barev lze nastavit pomocí spínače nebo dálkového ovladače, jas a časovač lze nastavit pomocí dálkového ovladače a paměť lze nastavit pomocí spínače. Rozměry inteligentního stropního svítidla: šířka 540 mm, výška 460 mm, vzdálenost od stropu 120 mm, instalační průměr 155 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.585 kg |
| EAN: | 5996595710064 |
| Šířka (mm): | 540 mm |
| Výška (mm): | 460 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Energetická třída: | F |
| Materiál stínidla: | akryl |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 47 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 4000 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 120 |
| Životnost: | 15000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
