Svítidlo RABALUX 71007 SOTIRIS, LED 21W, IP20, 4000K, 2200lm, saténově chromová
Inteligentní stropní svítidlo Sotiris doporučujeme těm, kteří hledají elegantní model se seriózní svítivostí a mnoha funkcemi navíc do svého moderního obývacího pokoje. Lampa ze saténového chromu vyrobená z kovu lze připevnit na strop pomocí kulatého dekorativního podstavce, ke kterému jsou připojeny tři prvky lampy tvořící kruh. Materiál bílých stínidel je akryl. Sotiris má zabudovaný LED světelný zdroj s výkonem 21 W, svítivostí 2300 lumenů se stínítkem, 3500 lumenů bez stínidla a životností 15 000 hodin. Barevnou teplotu lampy lze nastavit na 3000, 4000 nebo 6000 K a Sotiris je stmívatelný, tzn. lze ovládat i jas. Mezi další doplňky patří paměť, časovač a noční funkce. Teplotu barev lze nastavit pomocí spínače nebo dálkového ovladače, jas a časovač lze nastavit pomocí dálkového ovladače a paměť lze nastavit pomocí spínače. Rozměry inteligentního stropního svítidla: průměr 410 mm, vzdálenost od stropu 95 mm, montážní průměr 150 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.18 kg |
| EAN: | 5996595710071 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | saténově chromová |
| Energetická třída: | E |
| Materiál stínidla: | akryl |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 410 mm |
| Příkon (W): | 21 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 2300 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 95 |
| Životnost: | 15000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
