Svítidlo RABALUX 71008 IRELIA, LED 23W, IP20, 3000-6000K, 5850lm, saténově chromová
Stropní svítidlo Irelia s vysokou svítivostí doporučujeme těm, kteří hledají jednoduchý, ale zároveň kreativní designový model do svého moderního obývacího pokoje. Lampa ze saténového chromu z kovu lze připevnit na strop pomocí malého kulatého dekorativního podstavce, na kterou je napojen nepravidelně se vinoucí prvek lampy s bílým akrylovým stínítkem. Irelia má zabudovaný LED světelný zdroj patřící do energetické třídy F, který má výkon 23 W, svítivost 2200 lumenů se stínítkem, 3200 lumenů bez stínodla a životnost 15 000 hodin. Lampa s barevnou teplotou 4000 K svítí přirozeným bílým světlem, se kterým můžeme v této frekventované místnosti našeho domova dosáhnout moderního, přirozeného efektu. Rozměry stropního svítidla Irelia: šířka je 435 mm, vzdálenost od stropu 180 mm, montážní průměr 120 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.75 kg |
| EAN: | 5996595710088 |
| Šířka (mm): | 435 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | saténově chromová |
| Energetická třída: | F |
| Materiál stínidla: | akryl |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 23 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 2200 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 180 |
| Životnost: | 15000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
