Svítidlo RABALUX 71009 HORACIO, LED 67W, IP20, 3000K, 1025lm, černá
Stropní svítidlo Horacio s ventilátorem je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají svítidlo 2v1 s výjimečným jasem a mnoha doplňky do svého moderního obývacího pokoje. Černý model vyrobený z kovu je doplněn o bílý akrylové stínítko a ventilátor se třemi průhlednými lopatkami. Svítilna má zabudovaný LED světelný zdroj energetické třídy F, s výkonem 67 W, svítivostí 5 850 lumenů se stínítkem, 7 500 lumenů bez stínítka a životností 15 000 hodin. Teplotu barvy Horacio lze nastavit mezi 3000 a 6000 K pomocí spínače nebo dálkového ovladače. Dalšími doplňky jsou jas a časovač ovladatelný dálkovým ovladačem a noční funkce. Výkon motoru ventilátoru je 19 W, počet otáček za minutu lze regulovat mezi 645-940, hlučnost je na základě toho 41,4-53,7 dB. Ventilátor je vhodný pro chlazení místnosti do 6-8 m2. Průměr stropního svítidla Horacio je 470 mm, montážní průměr 370 mm, vzdálenost od stropu 120 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.33 kg |
| EAN: | 5996595710095 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | černá |
| Energetická třída: | F |
| Materiál stínidla: | akryl |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 470 mm |
| Příkon (W): | 67 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 5850 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 120 |
| Životnost: | 15000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
