Svítidlo RABALUX 71010 TUMNUS, LED 14W, IP20, 4000K, 1060lm, stříbrná/ broušený hliník
Díky minimalistickému designu kulatého nástěnného svítidla Tumnus lze jednoduše začlenit do většiny moderně zařízených obývacího pokoje a navíc má výraznou svítivost, takže může nahradit i několik jiných svítidel v místnosti. Model vyrobený z kovu lze připevnit na zeď pomocí vertikální zaoblené dekorativní základny v barvě broušeného hliníku. Lampa navíc sestává jen z jednoho prstencového prvku, který přes bílý plastový kryt vyzařuje teplé bílé světlo. Tumnus má zabudovaný LED světelný zdroj energetické třídy G o výkonu 14 W, svítivostí 1025 lumenů se stínítkem, 1400 lumenů bez stínítka a životností 30 000 hodin. Teplé bílé světlo lampy o barevné teplotě 3000 K pomáhá vytvářet intimní, domácí atmosféru. Rozměry nástěnného svítidla Tumnus: šířka 325 mm, průměr 300 mm, vzdálenost od stěny 65 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.679 kg |
| EAN: | 5996595710101 |
| Výška (mm): | 325 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva svítidla: | stříbrná/ broušený hliník |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 300 mm |
| Příkon (W): | 14 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 1025 lumen |
| Typ svítidla: | Nástěnná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 65 |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
