Svítidlo RABALUX 71011 TUMNUS, LED 14W, IP20, 4000K, 2850lm, stříbrná/ broušený hliník
Hranaté nástěnné svítidlo Tumnus lze díky svému minimalistickému designu snadno integrovat do většiny moderně zařízených obývacích pokojů a navíc má výraznou svítivost, takže může nahradit i několik jiných svítidel v místnosti. Model vyrobený z kovu lze připevnit na zeď pomocí vertikálního, obdélníkového dekorativního podstavce v barvě broušeného hliníku. Svítilna se skládá jen z jednoho čtvercového prvku, který přes bílý plastový kryt vyzařuje přirozené bílé světlo. Tumnus má zabudovaný LED světelný zdroj energetické třídy G, který má výkon 14 W, svítivost 1060 lumenů se stínítkem, 1500 lumenů bez stínítka a životnost 30 000 hodin. Přirozené bílé světlo svítidla s barevnou teplotou 4000 K vytváří moderní, čistý efekt, který je ideální do jedné z frekventovaných místností domova, do obývacího pokoje. Rozměry nástěnného svítidla Tumnus jsou následující: šířka 300 mm, výška 320 mm, vzdálenost od stěny 65 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.688 kg |
| EAN: | 5996595710118 |
| Šířka (mm): | 300 mm |
| Výška (mm): | 320 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | stříbrná/ broušený hliník |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 14 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 1060 lumen |
| Typ svítidla: | Nástěnná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 65 |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
