Svítidlo RABALUX 71012 DEMETRIUS, LED 40W, IP20, 3000K, 2050lm, stříbrná/ broušený hliník
Stropní svítidlo Demetrius ze čtvercových prvků je perfektní volbou do nejmodernějších obývacích pokojů se svým čistým designem, vysokým jasem a všestranností. Stříbrné a broušené hliníkové svítidlo vyrobené z kovu je doplněno o bílé plastové stínítko a lze připevnit na strop pomocí obdélníkového dekorativního podstavce. K dekorativnímu podstavci jsou připevněny dva velké obdélníkové prvky svítidla, které se rozprostírají podélně. Demetrius má zabudovaný LED světelný zdroj energetické třídy G o výkonu 40 W, svítivostí 2 850 lumenů se stínítkem, 4 400 lumenů bez stínítka a životností 30 000 hodin. Lampa s barevnou teplotou 4000 K svítí přirozeným bílým světlem a vytváří v místnosti moderní, čistý efekt. Jas Demetrius lze měnit ve třech krocích pomocí spínače a má také paměťovou funkci, kterou lze nastavit nástěnným spínačem. Rozměry stropního svítidla: šířka 830 mm, výška 190 mm, vzdálenost od stropu 85 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.4 kg |
| EAN: | 5996595710125 |
| Šířka (mm): | 830 mm |
| Výška (mm): | 190 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | stříbrná/ broušený hliník |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 40 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 2850 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 85 |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
