Svítidlo RABALUX 71013 ATHELSTAN, LED 40W, IP20, 4000K, 2900lm, matná černá
Stropní svítidlo Athelstan, postavené ze čtvercových prvků, je díky svému čistému designu a značnému jasu dobrou volbou do mnoha moderních obýváků. Matná černá svítilna vyrobená z kovu je doplněna bílým plastovým stínítkem. Svítilnu lze připevnit na strop pomocí obdélníkového dekorativního podstavce. Dekorativní podstavec je spojen se dvěma velkými, prosazenými obdélníkovými prvky svítidla, které se rozprostírají v opačných směrech. Athelstan má zabudovaný LED světelný zdroj energetické třídy G, s výkonem 40 W, svítivostí 2050 lumenů se stínítkem, 3300 lumenů bez stínítka a životností 30 000 hodin. Lampa s teplotou barvy 3000 K svítí teplým bílým světlem, které pomáhá vytvářet v místnosti intimní, domácí atmosféru. Rozměry stropního svítidla: šířka 500 mm, výška 390 mm, vzdálenost od stropu 80 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.17 kg |
| EAN: | 5996595710132 |
| Šířka (mm): | 500 mm |
| Výška (mm): | 390 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 40 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 2050 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 80 |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
