Svítidlo RABALUX 71014 ATHELSTAN, LED 40W, IP20, 2700-6500K, 3050lm, stříbrná/ broušený hliník
Stropní svítidlo Athelstan, postavené ze čtvercových prvků, je díky svému čistému designu a značnému jasu dobrou volbou do mnoha moderních obýváků. Kovové svítidlo ve stříbrném a broušeném hliníku je doplněno o bílé plastové stínítko a lze jej připevnit na strop pomocí obdélníkového dekorativního podstavce. Dekorativní podstavec je spojena se dvěma velkými, prosazenými obdélníkovými prvky svítidla, které se rozprostírají v opačných směrech. Athelstan má zabudovaný LED světelný zdroj energetické třídy G, který má výkon 40 W, svítivost 2900 lumenů se stínítkem, 4300 lumenů bez stínítka a životnost 30 000 hodin. Svítilna s barevnou teplotou 4000 K svítí přirozeným bílým světlem, které vytváří moderní, čistý efekt v obýváku. Rozměry stropního svítidla: šířka 500 mm, výška 390 mm, vzdálenost od stropu 80 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.082 kg |
| EAN: | 5996595710149 |
| Šířka (mm): | 500 mm |
| Výška (mm): | 390 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | stříbrná/ broušený hliník |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 40 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 2900 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 80 |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
