Svítidlo RABALUX 71015 BENEDICK, LED 40W, IP20, 3000-6500K, 1000lm, stříbrná/ broušený hliník
Inteligentní stropní svítidlo Benedick je perfektní volbou se svým čistým designem, vysokým jasem a všestranností do nejmodernějšího obývacího pokoje. Kovové svítidlo stříbrné a broušeného hliníku je doplněno o bílé plastové stínítko a obdélníkový podstavec. Osvětlení zajišťují dva velké obdélníkové lampové prvky, které se prodlužují do stran. Benedick má zabudovaný LED světelný zdroj energetické třídy G, který má výkon 40 W, svítivost 3050 lumenů se stínítkem, 4500 lumenů bez stínítka a životnost 30 000 hodin. Teplotu barev lze měnit mezi 2700 a 6500 K a regulovat i jas. Obě funkce lze nastavit pomocí dálkového ovladače nebo aplikace v telefonu, Wi-Fi nebo Bluetooth. Dalšími doplňky jsou paměť, kterou lze ovládat nástěnným spínačem nebo dálkovým ovladačem, časovač nastavitelný pomocí aplikace v telefonu a noční funkce. Šířka inteligentního stropního svítidla je 1100 mm, výška 250 mm a vzdálenost od stropu 75 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.352 kg |
| EAN: | 5996595710156 |
| Šířka (mm): | 1100 mm |
| Výška (mm): | 250 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | stříbrná/ broušený hliník |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 40 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 3050 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 75 |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
