Svítidlo RABALUX 71017 KATINA, LED 24W, IP20, 3000-6500K, 3070lm, bílá
Kulaté stropní svítidlo Katina se třpytivým efektem může být vkusnou a praktickou volbou téměř do každého moderního obývacího pokoje či ložnice. Díky bílé barvě svítidla téměř splývá s typickým světlým odstínem stropu a zároveň jeho lesklý povrch dodává tomuto modelu jemný a elegantní vzhled. Katina, vyrobená z kovu, je doplněn plastovým stínítkem a má zabudovaný LED světelný zdroj energetické třídy F, který má výkon 24 W, svítivost 2050 lumenů se stínítkem, 2400 lumenů bez stínítka a skutečně fantastická životnost: 50 000 hodin! Světelný zdroj s barevnou teplotou 4000 K svítí přirozeným bílým světlem, které vytváří moderní, čistý efekt, díky čemuž je ideální do místností s vysokou návštěvností v domácnostech. Průměr stropního svítidla je 380 mm a vzdálenost od stropu 70 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.605 kg |
| EAN: | 5996595710170 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | F |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 380 mm |
| Příkon (W): | 24 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 2050 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 70 |
| Životnost: | 50000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
